Our Principals
Fr. Dennis D'Souza
Fr. Dennis D'Souza
05-07-2013 to Till Date
Fr. Paul Thannickal
Fr. Paul Thannickal
10-07-2009 to 04-07-2013
Fr. Joseph Dabre
Fr. Joseph Dabre
07-07-2003 to 09-07-2009
Fr. Stephan K.
Fr. Stephan K.
07-07-1999 to 05-07-2003
Fr. Bhaskar Jesuraj
Fr. Bhaskar Jesuraj
04-08-1997 to 06-07-1999
Fr. George Paul
Fr. George Paul
16-08-1995 to 15-08-1997
Fr. Sebastian Pantaladi
Fr. Sebastian Pantaladi
05-08-1986 to 15-08-1995
Fr. Jose Muttath
Fr. Jose Muttath
01-07-1970 to 04-08-1986